חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תוכנה לחשבות חוץ למשרדי רואה חשבון

תוכנה לחשבות חוץ למשרדי רואה חשבון

משרדי רואי חשבון מספקים שירותי הנהלת חשבונות לעסקים בהתקשרות חוזרת (ריטיינר) שירותים אלו מצריכים לא פעם עבודה ידנית מרובה שכוללת הזנת חשבוניות, ביצוע התאמות, ביצוע תשלומים לספקים, לקוחות ולגורמים שונים, ניהול של מספר חשבונות בנק, ניהול פרויקטים ומרכזי רווח, ניהול תקציבי שוטף והפקת דוחות כספיים לרבות דיווחים שוטפים לרשויות המס. עובדים עם מערכת SAP Business One ? הכירו את הפתרון הדיגיטלי והמקוון שמחליף שירותי הנהלת החשבונות במיקור חוץ.

מודול לניהול כספים של SAP Business One

מודול ניהול הכספים של SAP Business One מהווה פתרון חלופי וממוכן לשירותי מיקור החוץ למשרדי רואי חשבון. הפתרון נוצר מתוך עקרון שפעולות רבות בהנהלת חשבונות נעשות באופן ידני וחוזרות על עצמן שוב ושוב – יכולות להיעשות באופן אוטומטי, מקוון ומתוזמן ולהקל מאוד על הפעילות השוטפת.

אין מדובר על הזנה של נתונים או הפקת דוחות אלא על פעולות רוחביות יותר הכוללות: יצירת תנועות יומן ויצירת "טיוטה" בפקודת יומן, הקמת חשבונות לספקים וללקוחות, ארגון חשבונות בהתאמה לתקני GAAP, ניהול הפעילות השוטפת אל מול הבנקים, ניהול מרכזי עלות, רווח והפסד, וכן בקרה אחר תקציב והפקת דוחות כספיים כולל דיווח שוטף לרשויות המס בהתאמה לנהלים. כאשר הכל נעשה בתוכנה אחת ובתהליך ממוכן וחוסך לכם, זמן כסף וכוח עבודה.

המודול שלנו מאושר על ידי רשויות המס

המודול הפיננסי של SAP Business One אושר על ידי רשויות המס בישראל ותומך בדיווח מקוון למס הכנה לניכוי מס במקור ספקים (דוח 856) ובדיווח מקוון למע"מ (PCN874ָ) כמו כן המערכת כוללת מספר דוחות מובנים ביניהם: גיול חובות, מאזן, ומאזן בוחן, רווח והפסד, תזרים מזומנים, כרטסת ודוח תקציב ביצוע – בהתאמה לפעילות גלובלית, רב-מטבעית ורב-שפתית.

נכנסים לעובי הקורה העסקי

ניהול הכספים השוטף של העסק ובפרט כאשר מדובר בניהול פרויקטים דורש יצירתיות רבה ומעקב אדוק, במקום להקצות כוח אדם שיעשה זאת עבורכם (ולעיתים אף בעלות שאינה משתווה למאמץ) תוכלו להיעזר במודול הפיננסי, שיאפשר לכם לעקוב אחר ניצול התקציב בפרויקטים השונים ולהתריע על חריגות מבעוד מועד – בדרך זו תוכלו לספק שירותי הנהלת חשבונות איכותיים ללקוחותיכם ולהבטיח את רווחיותם לאורך זמן.

עוד במגזין:

מדריך לרכישת רכב יד שנייה

אין ספק שבשוק רכבי יד שנייה אפשר לאתר לא מעט מציאות, אבל איך יודעים מהו הרכב המתאים לכם? אחד השיקולים החשובים הוא גיל הרכב: אם

מה מצב הרגולציה בתחום הקריפטו?

ככל שגובר העניין סביב תחום הקריפטו, כך גם נשמעים יותר ויותר קולות, אשר דורשים קביעה של רגולציה מסודרת בתחום. האם זה עומד לקרות? ברמה הגלובלית

דילוג לתוכן