חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עדי סופר תאני

אם בעבר לא היינו רואים נשות עסקים בקדמת הבמה, היום התהפכו היוצרות. הכירו את עדי סופר תאני, אחת מנשות העסקים המובילות בארץ, כשרק בגיל 26 התחילה את דרכה העסקית ניהולית.

עדי סופר תאני – מי את?

עדי סופר תאני נולדה בסביון והיא הבת הבכורה מבין שלוש בנות. עדי נולדה בשנת 1971. בצבא הגברת שירתה כמאבחנת מחקר בבית הספר לטיסה. לאחר שחרורה למדה ספרות אנגלית בארצות הברית באוניברסיטת ברקלי. לאחר שנה, החלה את לימודיה באוניברסיטת תל אביב בתחום המשפטים.

בשנת 2001 החלה לימודי תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב וסיימה לאחר כשנתיים. בתחילת דרכה הייתה העוזרת האישית של מנכ"ל ויושב ראש רשת ההכנה לבגרות "קידום" – שי רשף. בשנת 2009 נבחרה הגברת לאחת מארבעים הצעירים המבטיחים בעולם העסקים. בין השנים 2012 ועד 2014 כיהנה כדירקטורית בחברת סרגלי הכלים פריון נטוורק. בין השנים עברה במגוון תפקידים בתחום המחשוב והאינטרנט. במרץ 2014 מונתה למנכ"ל פייסבוק ישראל. בשנים אלו עוד לא צפו את גודל התפקיד ואז הגברת העסיקה "רק" 20 עובדים תחתיה. עד היום עובדת הגברת כמנכ"ל פייסבוק בארץ, כיום יש תחתיה למעלה מ 60 עובדים העוסקים בפיתוח פייסבוק ישראל. עד היום, עדי סופר תאני משמשת כחברת המועצה של מיזם "קמא-טק", מיזם המשלב את החברה החרדית בתחום ההיי-טק הישראלי.

עשי סופר תאני

טיפים

עדי סופר תאני ידועה כאחת מהנשים המשפיעות ביותר בישראל. יש הרבה עסקים בישראל עם המון פוטנציאל, אך כאשר יש כשל ניהולי, לא ניתן יהיה לקדם את העסק. עדי סופר תאני מספרת שאחת המשימות הכי חשובות שיש למנהלת בכירה היא גיוס עובדים ושימורם. על אף תפקידה הבכיר, היא עדיין רוצה לבדוק ולדבר עם כל אדם שבא לראיון עבודה. כך יש תחושה טובה אצל המרואיין. חשוב לה שלא רק היא תבחן את העובדים החדשים, אלא גם הסמנכ"לים ועוד שורה של אנשים. לכל אחד יש נקודת מבט שונה וחשוב לשכלל את כל הדעות יחד על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. בנוסף, הגברת מצהירה: "אני משתפת את הצוות בטוב וברע". ברגע שמורידים את סיר הלחץ מהאש, וכל אדם פורק במקום להישאר טעון, יוצאים דברים הרבה יותר טוב. גם העובדים נהיים יותר אחראים, וגם כאשר העובד מבין את כלל האתגרים, גם אלו שלא קשורים לתחום שלו כך עולים יותר פתרונות. כמובן, היתרון הגדול הוא שככה אף אחד לא מרגיש לבד.

לסיכום
אמנם יש הרבה יתרונות וחסרונות לפייסבוק, והגברת מנסה כמובן לצמצם את כל החסרונות. אבל, לא משנה באיזה תחום תבחרו, חשוב שתאהבו אותו. ברגע שיש אתגר במה שאתה אוהב הסבירות שתצליח להתמודד איתו הרבה יותר גדולה. בכל תחום שתבחרו, תקבלו ביקורת, זה לאו דווקא דבר רע. תבחרו לאיזו ביקורת להקשיב ולאיזו ביקורת לא כדאי להקשיב.

עוד במגזין:

מדריך לרכישת רכב יד שנייה

אין ספק שבשוק רכבי יד שנייה אפשר לאתר לא מעט מציאות, אבל איך יודעים מהו הרכב המתאים לכם? אחד השיקולים החשובים הוא גיל הרכב: אם

תוכנה לחשבות חוץ למשרדי רואה חשבון

משרדי רואי חשבון מספקים שירותי הנהלת חשבונות לעסקים בהתקשרות חוזרת (ריטיינר) שירותים אלו מצריכים לא פעם עבודה ידנית מרובה שכוללת הזנת חשבוניות, ביצוע התאמות, ביצוע

דילוג לתוכן