חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מאיה זלצברג

עולם העסקים פתוח לכל גיל, היום אפשר למצוא נערים שמנהלים תחתם עשרות ומאות אנשים, ושהעסק שלהם מגלגל מחזוריות של כמה מליונים. אחת מנשות העסקים הצעירות שפרצה כבר בגיל 26 היא מאיה זלצברג.

מי את מאיה זלצברג?

מאיה זלצברג היא אחת מנשות העסקים המצליחות בארץ. אם זאת, סביר להניח שכמעט ולא שמעתם עליה. החברה בה היא עובדת (ואחת מהמייסדות שלה) היא חברה שעובדת מתחת לרדאר, אבל לאט לאט קוטפת עוד ועוד הישגים. את קבוצת זמינגו הקימה מאיה זלצברג והיא מכהנת שם כמנהלת פיתוח. החברה מעסיקה למעלה מ 80 עובדים. תחום ההתמחות של קבוצת זמינגו הוא בבניית אפליקציות. בנוסף, עובדת החברה על ממשקי משתמש, עיצוב למשקפיים חכמים, מערכת לימוד מרחוק ומערכת אבטחה ביתית. מיד לאחר הוצאת האייפון הראשון בשנת 2007, כבר אז הגברת זלצברג חשה תשוקה לתחום האפליקציות, עזבה את עבודתה והשקיעה את כל זמנה בפיתוח אפליקציות. כאשר יש לנו תשוקה לתחום בו אנו עובדים, השמיים הם הגבול. כאשר היא עזבה את עבודתה עלו הרבה ספקות וקשיים, הגברת מספרת שהיא חיה מהחסכונות שלה, אך מצד שני הכל קרה מהר ובמקביל. לאחר שהוצפה בעבודה, החלה לצרף אליה עוד אנשים, בין היתר בעלה שכיום הוא מנכ"ל החברה. 80% מהלקוחות של חברת זמינגו נמצאים בחו"ל. כיום, גברת מאיה זלצברג מתגוררת ברעננה, נשואה, ואם לשניים.

זמינגו

שאיפות

כיום, היא בת 32, זלצברג היא הבעלים של חברת המובייל הגדולה בישראל, יש לה מחזור עסקי של מיליוני דולרים, עשרות עובדים, והזרוע עוד נטויה. הגברת מאמינה שהעתיד שלנו תלוי במחשוב. בעזרת כל מיני מכשירים אלקטרוניים ניידים נוכל לקבל מידע עבור כל מה שקורה מסביב. 

משקפיים חכמים – אחד מהיעדים הבאים של חברת זמינגו הוא משקפיים חכמים. משקפיים איתם אפשר ללכת ברחוב, לצלם את כל מה שרואים, לשבת בפגישה ולקבל את כל המידע הנדרש תוך כדי, לשחק מתי שרוצים, לשמור נתונים וכן הלאה… המשקפיים יכולים לשמש גם להנאה וגם לפן המקצועי.

שעון חכם – יש היום שעונים חכמים, אבל חברת זמינגו רוצה יותר. החברה מחפשת שעונים חכמים שיתריעו לנו על כל דבר שיכול לעזור לנו בהתחשב במיקום שלנו. כמו כן, התראות בזמן אמת על פריצה או דברים דומים.

כל אחת יכולה גברת זלצברג מאמינה שכל אחת יכולה להגיע למטרה שלה, לא משנה באיזה גיל, בין אם אתם צעירים ובין אם אתם אחרי פנסיה. הדבר הכי חשוב בתחום העסקי הוא תשוקה למקצוע. הגברת הייתה יכולה להישאר בעבודתה הקודמת, להרוויח סכומים נחמדים בשביל להתקיים, אבל היא לא הייתה מאושרת. צריך לקחת סיכונים בחיים כדי להגיע לשלווה עסקית ונפשית. להצליח בעולם העסקים בלי שום תשוקה למה שאתה עושה זה מקרה מאוד נדיר.

עוד במגזין:

מדריך לרכישת רכב יד שנייה

אין ספק שבשוק רכבי יד שנייה אפשר לאתר לא מעט מציאות, אבל איך יודעים מהו הרכב המתאים לכם? אחד השיקולים החשובים הוא גיל הרכב: אם

תוכנה לחשבות חוץ למשרדי רואה חשבון

משרדי רואי חשבון מספקים שירותי הנהלת חשבונות לעסקים בהתקשרות חוזרת (ריטיינר) שירותים אלו מצריכים לא פעם עבודה ידנית מרובה שכוללת הזנת חשבוניות, ביצוע התאמות, ביצוע

דילוג לתוכן