חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אפרת פלד

אפרת פלד הינה אחת מנשות העסקים המובילות בישראל, למרות שאת רוב התפקידים שלה היא מבצעת מעבר לים. 
אפרת פלד כיום עובדת בתור מנכ"ל של אריסון השקעות וכדירקטורית בבנק הפועלים. איך כל זה התחיל? מיד נגלה!

מי את אפרת פלד?

אפרת פלד נולדה בגבעתיים בשנת 1974, היא הבת האמצעית לשני אחים. אביה רואה חשבון ואימה שמאית מקרקעין. כיום אפרת פלד נמצאת במיאמי, שם היא עובדת בתור מנכ"ל של אריסון השקעות. פלד היא אם לשני ילדים. את לימודיה האקדמיים עשתה בארצות הברית ובישראל. את התואר הראשון שלה בכלכלה וחשבונאות למדה באוניברסיטת תל אביב, את התואר השני שלה במנהל עסקים עשתה באוניברסיטת נורת'ווסטרן בארצות הברית, ואת לימודי התעודה שלה בשמאות וניהול נכסי מקרקעין למדה באוניברסיטת תל אביב. את ההתמחות שלה ללימודי חשבונאות עשתה במשרדי KPMG. לאחר סיום לימודיה עבדה במקומות שונים ובשנת 2001 מונתה להיות מנהל הכספים של הקרן המשפחתית על שם תד אריסון. בשנת 2004 הגברת הייתה צריכה לעבור למיאמי, כיוון שמונתה למנכ"ל הפמלי אופיס של שרי אריסון,  ובשנת 2006 מונתה למנכ"ל אריסון השקעות. כמו כן, בשנת 2007 הגברת מונתה כדירקטורית בבנק הפועלים שאז היה חלק מקבוצת ישראכרט בבעלותה של שרי אריסון.

אפרת פלד

פרסים והישגים

בשנת 2014 נבחרה להיות למקום השמיני ברשימת הנשים החזקות בישראל, בשנת 2011 ו 2012 דורגה בין הנשים 50 הנשים החזקות בעולם במגזין Fortune הנחשק, וכאחת מנשות העסקים המבטיחות. הגברת זכתה בפרס מנהלת השנה בשנת 2012, ובשנת 2013 זכתה בפרס הצטיינות מבית ספר לניהול.

מה "הדרייב" של אפרת פלד?

המניע העיקרי של אפרת פלד בעולם העסקים הישראלי הוא בכדי לייצר ערך מוסף לחברה, לכלכלה ולסביבה. כידוע, אפרת פלד נמצאת בקשרים הדוקים עם מוסדות וגופים בינלאומיים. היא אחת מנשות העסקים הישראליות המוערכות ביותר בחוץ לארץ. בראיון אמרה הגברת שהדמות שמעוררת בה השראה היא מרים פרץ – כלת פרס ישראל למפעל חיים. חשוב להישאר מאוחדים ולמנף עסקים מקומיים ולקדם את הכלכלה של ישראל. המקור של הגברת לחיזוק הוא כמובן המשפחה והחברים.

תרומה לחברה

פלד, כפי שציינו עובדת תחת שרי אריסון. לאריסון השקעות ובכלל למשפחה יש יד רחבה בכל הנוגע לתרומות לחברה. יום המעשים הטובים הוא אחד מהמיזמים הבולטים ביותר של גברת שרי אריסון שתפס תאוצה בכל העולם. 

לסיכום

אפרת פלד מהווה לנשים וגברים השראה. עולם העסקים הוא לא מקום קל, אבל מצד שני מקום מאוד נחשק. על מנת להגיע להישגים שהצבנו לעצמנו צריך "עור של פיל", יש נפילות בדרך, אבל כל עוד תסמכו על עצמכם תוכלו להגיע למטרה שלכם. אפרת פלד התחילה מאפס וצמחה להגיע לאחת מבין 50 נשות העסקים החזקות בעולם כבר בשנת 2011.

עוד במגזין:

מדריך לרכישת רכב יד שנייה

אין ספק שבשוק רכבי יד שנייה אפשר לאתר לא מעט מציאות, אבל איך יודעים מהו הרכב המתאים לכם? אחד השיקולים החשובים הוא גיל הרכב: אם

תוכנה לחשבות חוץ למשרדי רואה חשבון

משרדי רואי חשבון מספקים שירותי הנהלת חשבונות לעסקים בהתקשרות חוזרת (ריטיינר) שירותים אלו מצריכים לא פעם עבודה ידנית מרובה שכוללת הזנת חשבוניות, ביצוע התאמות, ביצוע

דילוג לתוכן